Сучасний ринок пропонує широкий вибір швейного обладнання (від традиційних та найпоширеніших у побуті електромеханічних моделей до прогресивних комп'ютеризованих агрегатів). При цьому навіть пристрої однієї категорії можуть відрізнятися за набором функцій та іншими параметрами. Отже, щоб підібрати пристрій у швейному магазині, необхідно врахувати безліч різних факторів.


 
З ЧОГО ВАРТО ПОЧАТИ

Починати підбір швейного обладнання для домашнього використання потрібно з вибору виробника. Сьогодні на ринку представлена велика кількість торговельних марок. Але перевагу бажано надати відомому, популярному як серед побутових, так і професійних споживачів бренду. Наприклад, непоганим вибором може стати агрегат від SINGER чи JANOME. Ці виробники давно зарекомендували себе на ринку швейної техніки через надійність і довговічність запропонованої ними продукції.
Крім того, вибір пристрою від відомого бренду дозволить легко та швидко придбати всі необхідні комплектуючі та аксесуари для нього, а в разі потреби здійснити обслуговування та ремонт у спеціалізованому сервісному центрі.
 
ІНШІ ВАЖЛИВІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ

Як було зазначено вище, найбільш оптимальними для домашнього використання є швейні машини електромеханічного типу. Саме вони володіють усіма необхідними функціями та характеристиками для комфортного та якісного виконання побутових завдань. Обладнання можна застосовувати як із метою ремонту речей, так і для пошиття різного текстилю (наприклад, кухонних прихваток, підковдр і навіть легкого одягу).
 

Сучасні модифікації цього обладнання здатні виконувати десятки різних операцій, не потребують специфічного обслуговування, а також оснащуються безліччю додаткових функцій, наприклад:
  • підсвічуванням робочої зони;
  • автоматичною заправкою нитки;
  • знімним столиком та ін.
При цьому важливим критерієм вибору агрегату є тип використаного в конструкції човника. Він може бути ротаційним, горизонтальним чи вертикальним. Пристосування останнього виду вирізняються найбільшою довговічністю. Але варто врахувати, що під час роботи вони створюють високий рівень шуму, працюють на швидкості не більше ніж 9 020 стібків за хвилину.
 
Горизонтальні човники є найзручнішими для заправки нитки, а також характеризуються збільшеною шириною стібків. Це важлива перевага при шитті деякого трикотажу.
 
Якщо говорити про ротаційні човники, то в машинках побутової категорії вони практично не зустрічаються. Ними комплектуються агрегати професійного рівня, які використовуються в ательє та швейних цехах.

Джерело: kovel.tv

15-06-2023